7-DNIOWE WYZWANIE
PIJ SMOOTHIES
Wprowadź do swojej diety więcej
owoców i warzyw.
Wystarczy jedno smoothie dziennie,
by zacząć zdrowiej żyć.

Dołącz już dziś i rozbudź
swoje ciało na wiosnę!

START WYZWANIA 
29 MAJ 2017
 
Kliknij poniżej i wpisz swoje imię oraz adres e-mail, aby dołączyć do 7 dniowego wyzwania.
WYZWANIE ZAKOŃCZONE
DLA KOGO JEST TO WYZWANIE?
Dla wszystkich tych, którzy:

• Chcą zacząć jeść więcej owoców i warzyw.
• Chcą zacząć zdrowiej się odżywiać.
​​​​• Chcą zacząć zmieniać swój styl życia na zdrowszy i bardziej świadomy.
• Chcą zastąpić "tradycyjny" posiłek zdrowszą wersją.
• Chcą wprowadzić do diety więcej surowych posiłków.
• Chcą oczyścić i wzmocnić swój organizm.
• Chcą mieć więcej energii.
• Chcą zacząć dbać o siebie.
• Myślą o przejściu na weganizm lub są na początku tej zmiany.
• Szukają inspiracji.

 
KIM JESTEM?
Nazywam się
Evelina Leśniewska
Przez wiele lat szukałam swojej drogi do zdrowia poprzez różne sposoby żywienia, aż ponad dwa lata temu ta podróż - oparta często na metodzie prób i błędów - zaprowadziła mnie do weganizmu i spokojnego harmonijnego życia. Na swoim blogu Vegan Island opowiadam o tym, dlaczego warto zdrowo się odżywiać oraz pomagam - głownie kobietom - odnaleźć swoje autentyczne "JA" i żyć w harmonii ze sobą oraz otaczającym nas światem. Moim celem jest zwiększyć twoją świadomości o sobie, Twoich potrzebach oraz tym, co jemy, a także przekonać Cię, że nasze codzienne wybory mają ogromne znaczenie.


.
Co to jest SMOOTHIE?
Smoothie to pyszne, pożywne i szybkie do przyrządzenia owocowe lub warzywne koktajle. Z powodzeniem zastąpią śniadanie, czy inny posiłek w ciągu dnia. Idealnie sprawdzą się też w podróży lub kiedy nie masz czasu zjeść w domu. Dzięki nim możesz wprowadzić do swojej diety więcej owoców i warzyw. 
CZEGO DOWIESZ SIĘ W CZASIE WYZWANIA?
• Dlaczego warto pić SMOOTHIES
• Jak pić SMOOTHIES.
• Kiedy można i kiedy najlepiej pić SMOOTHIES.
• Jak myć oraz przechowywać owoce i warzywa.
• Jak przyśpieszyć dojrzewanie owoców.
• Otrzymasz gotową listę produktów do kupienia.
7 pysznych przepisów plus bonus.
• Moje wsparcie i pełne zaangażowanie podczas wyzwania.
•  Wskazówki i krótkie ćwiczenia, jak w pełni zadbać o siebie i swoje autentyczne "JA".  
Wyzwanie STARTUJE 29 maja i potrwa 7 dni w czasie, których: 
Otrzymasz ode mnie przepisy oraz instrukcję jak przygotować SMOOTHIES. 
Listę zakupów, którą prześlę Ci już w pierwszym mailu po zapisaniu się na wyzwanie. 
Na kilka dni przed wyzwaniem powiem Ci:

• Jak odpowiednio myć i przechowywać owoce oraz warzywa.
Jak przyspieszyć ich dojrzewanie.
Nauczę Cię też jak prawidłowo pić smoothies i powiem, kiedy jest na to najlepsza pora
Na zakończenie otrzymasz ode mnie mini e-book w wersji PDF (w wersji przyjaznej do druku) z wszystkimi przepisami z wyzwania, tak byś z łatwością mogła wracać do przepisów w dowolnej chwili. 
.
.

Na pewno zauważyłaś, że SMOOTHIES stają się coraz bardziej popularne. Wiele osób na świecie chętnie sięga po owocowe koktajle, nie tylko dlatego, że są pyszne ale przede wszystkim dlatego, że to idealny pierwszy krok do wkroczenia na ścieżkę zdrowego życia

Pamiętam doskonale moje pierwsze wypite smoothie. To właśnie od niego zaczęła się moja podróż do odnalezienia swojej pasji, życia na własnych zasadach i co najważniejsze w poczuciu harmonii ze sobą i otaczającym mnie światem. Zupełnie się tego nie spodziewałam, bo sięgając po to smoothie miałam tylko jeden cel - chciałam po prostu poprawić stan swojego zdrowia. 
 
Blisko 1,500 osób wzięło udział w moich poprzednich dwóch edycjach wyzwania. Doświadczenie to pokazało mi, że smoothies to nie moda, to głęboka w nas potrzeba zadbania o siebie, swoje zdrowie i swoich bliskich. 
​​​​​
ZOBACZ CO MÓWIĄ INNI O WYZWANIU PIJ SMOOTHIES
 
"Wyzwanie przygotowane przez Evelinę przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu, kreatywności i fachowej wiedzy. Evelina zaimponowała mi tym, w jaki sposób motywowała uczestników do aktywnego udziału w wyzwaniu. Przepisy przez nią przygotowane były proste, a smoothies po prostu pyszne! Udowodniła, że zdrowe nie znaczy nudne :) W moim odczuciu jej aktywny udział w wyzwaniu wspiera uczestników w tym, by wykształcili nowe nawyki, korzystne dla ich zdrowia".
Jadwiga Korzeniewska Laboratorium Zmieniacza
"Wyzwanie PIJ SMOOTHIES mega mi się podobało. Przede wszystkim było profesjonalnie przygotowane i zawierało wiele cennych informacji. Dzięki wyzwaniu jeden z posiłków (przeważnie śniadanie) zastąpiłam smoothie. Przepisy są smaczne, pożywne i proste do zrobienia, a dzięki wcześniejszej liście zakupów można je przygotować jeszcze szybciej. Dzięki wyzwaniu moim dzieciom mogłam przemycić niektóre warzywa, których samodzielnie by nie zjadły. Polecam wyzwanie Eveliny wszystkim. Tylko uwaga, to uzależnia!".
Anna Mazalewska
"Wyzwanie PIJ SMOOTHIES zorganizowane przez Evelinę bardzo mi się podobało. Wcześniej również piłam smoothies na śniadanie jednak brakowało mi regularności w kupowaniu owoców (nagle rano okazywało się, że nie mam z czego zrobić koktajlu). Teraz przygotowuję listę zakupów na kilka dni. Dzięki wyzwaniu poznałam nowe połączenia (nigdy wcześniej nie dodawałam imbiru i połączyłabym go z bananem i ogórkiem, a teraz jest to jedno z moich ulubionych połączeń smakowych. Szczerze polecam wziąć udział w wyzwaniu. Dzięki już gotowym przepisom nie trzeba samemu zastanawiać się w jaki sposób połączyć owoce i warzywa, żeby do siebie pasowały i jednocześnie dostarczyć sobie wszystkich składników odżywczych".
Agnieszka Wyszyńska
"Wyzwanie z Eveliną PIJ SMOOTHIES było dla mnie strzałem w 10-tkę! Świetnie i motywująco przygotowane, a nade wszystko extra przepisy, na które czekało się z niecierpliwością. Od tego czasu prawie codziennie robię smoothie, za co energia i skóra mi się odwdzięczają :). Mam nowy zdrowy nawyk i do tego jaki przyjemny. Gorąco polecam!"
Iwona Kotłowska Poznaj swoją moc.pl
Zawsze bardzo chciałam pić smooties, ale nie wiedziałam jak je komponować. Szukałam kogoś, kto podpowiedziałby mi jak to robić. Zupełnie niespodziewanie natrafiłam na wyzwanie Eveliny PIJ SMOOTHIES. To było dokładnie to, czego potrzebowałam – wiedza, pomysł i kreatywność. W czasie wyzwanie dowiedziałam się wiele przydatnych i ważnych informacji. Evelina zorganizowała świetne wyzwanie, gdzie nie tylko odkryłam rewelacyjne smaki, ale poznałam cudownych ludzi, z którymi mogłam wymieniać się doświadczeniami, a nawet realizować dawno zapomniane pasje. To ile znaczy dla mnie ten wspólnie spędzony tydzień nie da się opisać słowami. Smoothies zagościły u mnie na dobre. 
Emilia Sasiuk 
W czasie wyzwania nauczyłam się komponować pyszne smoothies, również te z warzyw. Już jedna porcja koktajlu dodawała mi energii na cały poranek. Miałam świadomości, że jem zdrowo, a zarazem pożywnie. Przepisy Eveliny na smoothie zostały ze mną do dzisiaj i są świetną alternatywą dla mojej ukochanej owsianki! Zapisujcie się bez wahania!
Agnieszka Poznańska | I saw pictures.pl 
ZA DUŻO CZYTANIA ?
Obejrzyj to któtkie dwuminutowe nagranie, z którego dowiesz się czy to wyzwanie to coś dla Ciebie.
Powiem Ci też, dlaczego warto w nim wziąć udział i co dokładnie będziemy robić oraz czego możesz spodziewać się podczas tych siedmiu wspólnie spędzonych dni.
 


Przekonałam Cię?
​​​​​​​Zapisz się poniżej. 
Wpisz swoje imię oraz adres e-mail, aby dołączyć do darmowego 7-dniowego wyzwania PIJ SMOOTHIES!
WYZWANIE ZAKOŃCZONE
PARTNER
 © 2017 Copyright Evelina Leśniewska | Vegan Island | Wszelkie prawa zastrzeżone
[bot_catcher]